Ortaya Karışık


Mp3 kovalamayı mmorpg’ye benzemeye başladı bazı bazı, mp3 indir xp kazan filan. Lakin internetin toplu şizofreniye katkısı babında arkadaşlık ve karakter paylaşım sitelerinin bağımlılık yapma oranı ve sosyal davranışlara etkisi konulu ukeelalıklarımızı sonraya saklayaraktan Reader’dan bulunan yüzlerce albümün keleklik oranının son zamanlarda çok çok yüksek olması ve aradan bulunanlarında sadece birkaç şarkıyla insanı mutlu mesud etmesinden dolayı son zamanlarda kulaklara girenleri potpuri olaraktan paylaşasım geliyor safi:::::

İlk olaraktan değinmek istediğim The Antlers hafif shoegaze havalarında müzik yapan bir grup. Shoegaze etiketiyle de birçok berbat grubun ortada olduğu bu dönemde diğerlerinden çok daha başarılı geliyorlar kulaklara.. 2009 çıkışlı Hospice isimle albümlerini Baran’s World’den indirmeniz mümkündür.

The Antlers - Kettering

İkincil olaraktan ayılıp bayılarak dinlediğim Climax Golden Twins’den bahsedesim var. Kaset zamanlarından, cd lere ve internete kadar uzanan dönemde 3 formattada müzikal alanda üretmeye devam eden topluluğun albümleri her telden enstrümantal bazda süregelmekte. Zaman zaman balkan müziği gibi, zaman zaman diablo II arka plan şarkıları gibi bir enteresan.

Climax Golden Twins - For The Exited

Ayrıyetten son zamanlarda Motel de Moka’da gördükten sonra içimde depreşen The Magnetic Fields aşkıyla indirdiğim 95 yapımı albümleri Get Lost’da tam bir ilkokul piyesi albümü hissiyatı yaşattı bünyede. Ilgaz anadolunun sen yüce bir dağısın diyesim geliyor. Bahar gelir hoş gelir.

The Magnetic Fields - You and Me and The Moon

Casiotone For the Painfully Alone
ağabeymiz yeni albüm çıkarmış bu arada, yine bildiğimiz baydırak loop lar ve samimi sözleriyle insanı tavlıyor kendisi.

Casiotone For the Painfully Alone - You Were Alone

Gomez isimli grup ise indie-şit olup olmama arasında gidip geliyor bazı bazı. Airstream Driver isimli şarkılarını dinleyip gaza gelerek indirilen albümlerini dinledikten sonra pek düşünmeden silme veya harddiskin dibine gömme eylemleri yapıyor insan. Şayni hepi pipıl.

Gomez - Airstream Driver

0 yorum:

iletişim/contact

bozukkaset@gmail.com

burkalıyam ezelden gönlüm geçmez özenden, since 2006